Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego "Pensjonatu Raszkowianka", który urzeknie państwa swoim wnętrzem, gościnnością i miłą atmosferą.
Pensjonat usytuowany jest 7km.od Ostrowa Wielkopolskiego w Raszkowie.

Czeka tam nowoczesny dom noclegowy z przestronnymi i wygodnymi pokojami jedno-, dwu- i trzy – osobowymi w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej.
Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę i TV. Na parterze budynku znajduje się nowocześnie urządzona kuchnia z aneksem do całkowitej dyspozycji gości.

W odległości 100 metrów w samym centrum znajduje się Restauracja Raszkowianka oferująca gościom domowe posiłki na każdą porę dnia i kieszeń. Lokal posiada trzy niezależne sale z odrębnymi wejściami, toaletami, parkingiem i ogródkiem letnim. Raszkowianka przyjmuje w swoich salach od 30 do 110 osób (wersja taneczna) dla imprez typowo siedzących od 50 do 150 osób.
Specjalizujemy się w organizacji :
- wesel
-komunii
-imprez rodzinnych
-styp
-szkoleń, konferencji

Przyjmujemy zamówienia na wynos, dowozimy posiłki, zajmujemy się pełną organizacją
i obsługą. Ceny na wszelkiego rodzaju imprezy omawiamy indywidualnie z klientem, dostosowując się do potrzeb konsumenta i jego możliwości finansowych. Proponowany przez nas kosztorys jest konkurencyjny w stosunku do innych lokali gastronomicznych.

Goście korzystający jednocześnie z usług restauracji i pensjonatu mogą liczyc na satysfakcjonujący rabat.

Istnieje możliwośc zamówienia stałych posiłków w oddalonej o 100 metrów Restauracji Raszkowianka będącą integralną częścią firmy.

Posiadamy duży ogrodzony parking samochodowy oraz letni ogródek z altaną grillową.
Ceny kształtują się od 60 pln od osoby /za dobe.

Śniadania 15 pln od osoby.